Splutí řeky Jihlavy 5. 6. 2022 (pro starší)

V neděli 5. června 2022 se koná soukromá akce splouvání řeky Jihlavy, na kterou jsou zvaní starší členové oddílu (12 a více let). Počet míst je omezen kapacitou raftů a aut. Zájemci se přihlásí co nejdříve.

Sraz potvrzených členů je v 7:10 hodin ve skladu (Selská 56, Brno). Tam naložíme rafty, pádla a vesty. Kolem 7:30 hodin vyrazíme auty do Mohelna. Vysedneme u řeky, vyložíme vybavení a zatímco řidiči odvezou jedno auto do cíle, ostatní napumpují rafty. Až se řidiči vrátí, vyrazíme na řeku. Všichni v plovací vestě. Budeme pádlovat, odpočívat, proplouvat malé peřeje a jezy, kochat se a třeba i blbnout. V půlce trasy si dáme svačinu. Nakonec dorazíme do Ivančic, kde rafty vytáhneme, vysušíme a zabalíme. Kdo bude chtít, může si v cíli koupit nanuka. Pak pojedeme do skladu vrátit vybavení a domů, kde bychom mohli být kolem 18. hodiny.

S sebou si vezměte kromě oblečení na cestu i kompletní druhé oblečení na vodu, hrozí namočení. V raftu bývá trocha vody. Osvědčilo se jet v kraťasách a tričku, podle počasí třeba teplejším. Na nohách sandály nebo podobnou obuv, které nevadí voda a nevyzuje se během plavby. Pádlování v cyklistických rukavicích je pohodlnější. Mladším 15 let doporučuji cyklistickou helmu, ostatním kšiltovku proti slunci. Dále si vezměte 100 Kč na zaplacení cesty, svačinu na cestu, pití (nejlépe v PET láhvi), ručník a případně nějaké kapesné.

Trejpa

  • Raft 1
    • Trejpa 🚗, Tox 🚗, Elsa, Žužu, Opice, Blesk.
  • Raft 2
    • Tonda 🚗, Fialka, Komár, Četník, Méďa, Béďa.
  • Náhradníci
    • Hvězda, Adam, (Juris 🚗)


Splutí 2021
Splutí 2021
Splutí 2021
Splutí 2021